גבי בונוויט: פסיכולוג קליני, פסיכואנליטיקאי מנחה. לשעבר יושב ראש הוועדה המדעית וגזבר החברה הפסיכואנליטית בישראל. מנהל וחבר צוות בסדנאות במסורת טוויסטוק, בינלאומיות וישראליות, של אפק, האגודה הישראלית ללימוד תהליכים קבוצתיים וארגוניים. מראיין ראשי בסרט "עדויות", עדויות של חיילים ששרתו באינתיפאדה הראשונה. בעל בלוג באתר פסיכולוגיה עברית, ומאמרים בנושא פוסט טראומה בעיקר באיזורי אלימות. 

גלי גורן הולצברג: פסיכולוגית חברתית בכירה, מנחת קבוצות, מטפלת בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, בעלת ניסיון של מעל 27 שנה. בעלת חברת יעוץ גלי גורן יועצים, עובדת בעמך המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתי בניצולי שואה ובני הדור השני. לשעבר חברת הנהלה באפק, ארגון ישראלי ללימוד חקר של יחסי קבוצות. שימשה כסגל בסדנאות בינלאומיות של אפק המבוסס על המודל של יחסי קבוצות שפותח בטאויסטוק בלונדון. הקימה בית מדרש ללימוד בגישה הפסיכואנליטית מערכתית, מנחת אנשי מקצוע בתחום. 

שירז גרינבאום: יוזמת ׳להאיר את הבית׳, פעילה חברתית, צלמת ועורכת ספרים. כאמנית גרינבאום חוקרת את ההשפעות של הפרעת דחק פוסט-טראומטית הנוצרת בזמן מלחמה על יחסים בין-דוריים ועל המרחב הביתי.